Çok ucuz fiyatlar ile Ağrı Van uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ağrı’dan Van’a günlük en az üç uçuş yapılmaktadır. Ağrı’dan Van’a uçuş süresi ise aktarma dahilinde olmakla beraber 15 saat 35 dakika sürmektedir.

[insert page=’vanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Ağrı Van uçak bileti al!

Siz de Ağrı’dan Van’a seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Ağrı Van uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Van uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Ağrı Van Uçak Bileti
Ağrı Van Uçak Bileti

Geçmişi Urartular’a kadar uzanan tarihi şehir Van’da gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer var. Van kaleleri ile de bilinen meşhur bir şehrimiz. Urartu Kralı I. Sarduri tarafından yaptırılan Van Kalesi, 1643 yılında Mahmudi Süleyman tarafından yaptırılan Hoşap Kalesi, II. Sarduri tarafından MÖ. 764-734 yıllarında yaptırılmış olan Çavuştepe Kalesi gezip görmek isteyebileceğiniz tarihi yapılar olarak öne çıkıyor. Şehirde 120 kilometre uzunluğu ile dünyanın en uzun sodalı suyuna sahip Van Gölü bulunmakta. Kendi içerisinde 4 tane adası bulunan Van Gölü turistlerin en çok ilgi gösterdiği yerlerden.

Volkanik Yiğit Dağı’nın püskürttüğü kayaçlar ile doğal şekilde oluşmuş olan Peri Bacaları oldukça ilginç bir görünüme sahip. 50 metrelik Muradiye Şelalesi görkemli görüntüsü ile görmek isteyebileceğiniz bir şelale. Yedi Kilise olarak bilinen Ermeni kilisesi Varak Surp Haç Manastırı’ndaki kiliselerden en eskisi 8. yüzyılda inşa edilmiş. Yapı itibarı ile kiliseler günümüze kadar gelmeyi başarmış. Ve elbette Van’ın meşhur kedilerini görmeden olmaz. Van Kedi Evi, nesli tükenmekte olan bu kedileri koruma altına almayı amaçlamış bir kuruluş. Birbirinden sevimli bölgeye has kedileri burada görebilirsiniz.

Ağrı Van Uçak bileti fiyatları

Van seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Van seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı’dan Van’a ya da Van’dan Ağrı’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Van uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ağrı Van uçak bileti Ağrı Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’van-ferit-melen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ağrı Van uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.