Çok ucuz fiyatlar ile Ağrı Şırnak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Ağrı’dan Şırnak’a günlük bir uçuş yapılmaktadır. Ağrı’dan Şırnak’a uçuş süresi ise aktarma dahilinde olmakla beraber 20 saat 40 dakika sürmektedir.

[insert page=’sirnakda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Ağrı Şırnak uçak bileti al!

Siz de Ağrı‘dan Şırnak’a seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Ağrı Şırnak uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Şırnak uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Şırnak’ta nerelere gidebiliriz?

Ağrı Şırnak Uçak Bileti
Ağrı Şırnak Uçak Bileti

Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Şırnak‘ta çok farklı kültürlerin etkilerini hissedebilirsiniz. Şırnak’ta gemenizi önerdiğimiz bazı yerler bulunuyor. Bunları sizin için derledik. M.Ö. 4000 yılına dayanan Finik Ören Yeri ve Kalesi, Asur ve Gutilere ait kabartmaları görebileceğiniz bir o kadar mistik bir yer. Roma ve Bizans dönemine dayanan Cizre Kalesi ise pek çok kez işgal edilmiş bir kale. Musul Atabekleri ve Cizre Beyleri tarafından alınan kalede döneme ait izler bulmak mümkün. Hz. Nuh’un türbesini de yine Şırnak’ta ziyaret edebilirsiniz. 1437 yılında Cizre  Cizre Beyliği tarafından yaptırılan Abdaliye Medresesi, Cizre Dağkapı ile mezarlık arasında yer alıyor.

M.S. 57 yılında yapılan Meryem Ana Kilisesi, Süryani Ortodoks cemaatine ait olup günümüzde hala ibadete açık. 639 yılında Hz. Ömer döneminde kiliseden camiye çevrilen Cizre Ulu Cami giriş kapısında yazılı kuran ayetleri ve gümüş süslemeleri ile dikkat çeker. Giriş kapısı daha sonra Topkapı Sarayı’na götürülmüştür. Camideki Ejderli Kapı Tokmağı, Selçuklular döneminden kalma önemli bir eserdir.

Ağrı Şırnak Uçak bileti fiyatları

Şırnak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Şırnak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı’dan Şırnak’a ya da Şırnak’tan Ağrı’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Şırnak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ağrı Şırnak uçak bileti Ağrı Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’sirnak-serafettin-elci-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ağrı Şırnak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.