Çok ucuz fiyatlar ile Ağrı Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ağrı’dan Ordu’ya günlük her gün uçuş yoktur. Uçuş ise aktarmalarla beraber 7 saat 15 dakika sürmektedir.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Ağrı Ordu uçak bileti al!

Siz de Ağrı‘dan Ordu’ya seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Ağrı Ordu uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Ordu uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Ağrı Ordu Uçak Bileti
Ağrı Ordu Uçak Bileti

Doğal güzellikleri ile tüm dünyada nam salmış Karadeniz’in güzide illerinden birisi olan Ordu‘da gezip görmek isteyeceğiniz pek çok var. Örneğin Taşbaşı mahallesinde bulunan Rum Ortodoks kilisesi olan Taşbaşı Kilisesi görülmeye değer tarihi miraslardan. Eğer Ordu’yu kuş bakışı izlemek ve manzaranın keyfini çıkarmak isterseniz Boztepe’de teleferike binebilirsiniz. 500 metre yukarıda yer alan Boztepe’ye 7 dakikalık bir sürede varabiliyorsunuz. Bayadı Köyü’nde bulunan Kurul Kalesi ise 2100 yıllık tarihi olduğu düşünülen ilgi çeken bir başka tarihi yapı.

Ordu’nun Gölköy İlçesi’nde bulunan Ulugöl ise sizi yeşillikler içerisinde karşılıyor. Buradaki gölün ve ormanlık alanın doğal güzelliğini izlemeye doyamayacaksınız. Göz alabildiğine yemyeşil bir alan olan Perşembe Yaylası ise sizi doğa ile buluşturan huzur dolu bir diğer alan. Ünye’de bulunan Yaşayan Kültürel Miraslar Müzesi ise sizi şehrin geçmişine dair tarihi bir geziye davet ediyor.

Ağrı Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı’dan Ordu’ya ya da Ordu’dan Ağrı’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ağrı Ordu uçak bileti Ağrı Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Ağrı Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.