Afganistan vizesi için bütün işlemleri gerçekleştiririz. Afganistan vize işlemleri tamamlanır. Ucuz Afganistan vizesi için bizi arayın.

Afganistan bir Güneybatı Asya devletidir. Batıda İran, Güney ve doğudan Pakistan, kuzeyden ise Özbekistan ile komşudur. Tacikistan ile aralarında Kuzey doğuda Amuderya Irmağı vardır ki bu da doğal bir sınır çizmektedir. Çin ile oldukça kısa bir sınırı bulunmaktadır. Oldukça stratejik bir konumda olan ülke tarihi yapıtları ile dikkatleri üzerine çeker. Afganistan’a gitmek için ise Afganistan vizesi almak mecburidir.

Ucuz Afganistan vizesi almak isteyenler

Ucuz Afganistan Vizesi - Afganistan vize işlemleri
Ucuz Afganistan Vizesi

Afganistan’da toplam yüzölçümün yalnızca yüzde 6’lı bir oranı ekilebilir bir alandır. Doğal rezervler açısından oldukça zengindir. 1980 senesinde 2.4 milyar metreküp kapasitesi bulu nan bir doğal gaz tesisi kurulmuştur. Yeni bulunan petrol kaynakları da bulunmaktadır. Bu yeni kaynaklarla ülke gereksiniminin karşılanacağı düşünülmektedir. Berilyum, gümüş, altın, lapislazuli, sülfür, krom, asbest, kömür, petrol, bakır ve demir filizi diğer önemli yeraltı kaynaklarındandır.

Demir filizi, bakır, petrol, kömür, asbest, krom, sülfür, lapislazuli, altın, gümüş, berilyum öteki yeraltı kaynaklarıdır. Afganistan’da 6000 yıl öncesine dayanan tarihi kalıntılar bulun maktadır. Mezar-ı Şerif’teki Hazreti Ali türbesi, Buda Heykelleri, Band-e Amir gölü ve akan masmavi dereler ayrıca doğal güzellikleridir. Afganistan tüm dünyanın özellikle emperyal güçlerin oldukça merceğinde bulunan bir ülkedir. Çünkü stratejik bir özelliği vardır. Cengiz Han’a kadar pek çok ordu artlarında gizemli eserler bırakmışlardır. Ve hala günümüzde keşfedilmemiş tarihi kalıntıları barındırmaktadır.

  • Web sitemizden ucuz otel de bulunabiliyor.

Ucuz Afganistan Vizesi

Türkiye vatandaşlarının Afganistan’a gidebilmeleri için Afganistan vize işlemi yaptırmaları gerekmektedir. Türkiye ve Afganistan arasında yapılan anlaşma gereğince Afganistan için turistik vizesi 30 günü kapsamaktadır. Resmi pasaport sahipleri ise vizeden muaf tutulmuştur. Afganistan turistik vizesi, Afganistan Transit Vizesi, Afganistan Aile Ziyareti Vizesi, Afganistan Ticari Vizesi dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar ısa süreli seyahat vize işlemleri yapılabilmektedir. Afganistan’ı ziyaret etmek isteyenler için firmamız Afganistan vize işlemlerini yapmaktadır. Vize için yeterli zamanı olmayanlar en hesaplı ve hızlı şekilde firmamız bünyesinde vize işlemlerini tamamlayabilmektedir. Afganistan vize işlem yetkililerimiz sizler için tüm vize sürecini başarılı bir şekilde yürütmekte ve sizi hem zaman hem de maddi anlamda tasarruflu bir şekilde vize sahibi yapmaktadır.

Afganistan Vizesi Başvuru Formu

Error: Contact form not found.

  • Afganistan vizesi için gereken evrakları öğrenmek isteyenler bizi arayabilir.