Adıyaman’dan Mardin’ seyahat etmek isteyenler Adıyaman Mardin uçak bileti için TatilCity.NET’i tercih ediyor. TatilCity ekibi olarak ise sizlere seyahatiniz süresince faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler vermek istedik. Adıyaman’dan Mardin’e günlük ortalama 1 uçuş düzenlenmektedir. Adıyaman’dan Mardin’e uçuş süresi aktarma söz konusu ise minimum 3 saat 25 dakika sürmektedir.

[insert page=’mardinde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adıyaman Mardin uçak bileti al!

Adıyaman’dan Mardin’e seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Mardin uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Mardin uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Mardin’de nerelere gidebiliriz?

Adıyaman Mardin Uçak Bileti
Adıyaman Mardin Uçak Bileti

Kültürü, tarihi, yemekleri, kalesi ile son senelerde popüleritesi gittikçe artan Mardin seyahatinizde gezip görebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Şehrin simgelerinden olan Mardin Kalesi 10. yüzyıldan günümüze kadar gelebilmiş önemli bir tarihi yapıdır. Ayrıca tıpkı kalesi gibi çok eski dönemlerden kalma taştan evleri oldukça ilgi çekicidir. Taştan evlerin içerisindeki tarihi dokuları hissedeceksiniz. Zinciriye Medresesi ise 1385’te inşa edilen bir başka önemli yapıdır. Şu anda bu medrese rasathane olarak kullanılmakta.

Mardin’de yer alan Deyrülzeferan Manastırı aynı zamanda Süryani Kadim cemaatinin dini merkezi olarak dikkatleri çeker. Yine bir başka ibadet yeri olan Kırklar Kilisesi 5. yüzyıldan günümüze kadar gelebilmiş tarihi mirastır. Özellikle taş işçiliği ile dikkat çeken bu kilise 500 yıllık kök boyaya sahip. Meşhur Midyat ilçesi ise sizleri adeta bir zaman yolculuğuna çıkaracak. Çünkü dar sokakları ve yapıları ile adeta Ortaçağ dönemini yansıtmakta.

Adıyaman Mardin uçak bileti fiyatları

Mardin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Mardin seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman’dan Mardin’e ya da Mardin’den Adıyaman’a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Mardin uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’adiyaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adıyaman Mardin uçak bileti Adıyaman Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’mardin-havalimani’ display=’content’]

Adıyaman Mardin uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.