Çok ucuz fiyatlarla Adıyaman Kastamonu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Adıyaman’dan Kastamonu’ya bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarmalarla beraber 26  saat 50 dakikadır.

[insert page=’kastamonuda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adıyaman Kastamonu uçak bileti al!

Siz de Adıyaman‘dan Kastamonu’ya seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Adıyaman Kastamonu uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Kastamonu uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay!

Peki, Kastamonu’da nerelere gidebiliriz?

Adıyaman Kastamonu Uçak Bileti
Adıyaman Kastamonu Uçak Bileti

Tarihi ve doğal güzellikleri ile ülkemizin bu alanda en zengin bölgelerinden birisi olan Karadeniz’de yer alan Kastamonu‘da gezip görmek, keşfetmek isteyebileceğiniz pek çok yer var. Örneğin Nasrullah Kadı tarafından II. Beyazıt döneminde yaptırılan Nasrullah Camii ve Şadırvanı ilginizi çekebilir. Cami içerisinde hat sanatı örneklerini görebilirken ayrıca dönemin mimari yapısını da yakından inceleyebilirsiniz. Kastamonu Saat Kulesi ise merkezde yer alıyor. Yapımı 1885 yıllarına dayanan saat şehrin simgelerinden biri. Eğer Kastamonu ve çevresindeki arkeoloji kazılarda çıkarılan tarihi eserleri görmek isterseniz Kastamonu Arkeoloji Müzesi’ne uğramanızı öneririz. Bu müzede 50 bin üzerinde eser sergilenmekte.

Eğer antik kent gezmekten hoşlanıyorsanız Taşköprü ilçesindeki Pompeiopolis Antik Kenti’ni gezmenizi tavsiye ederiz. Roma dönemine dayanan bu antik şehir sıfırdan kurulmuş ve bu anlamda sıfırdan kurulan ilk antik kent özelliğini taşıyor. Şehrin bir başka ve önemli simgesi ise Kastamonu Kalesi. Kommenler Hanedanlığı döneminde 12. yüzyılda yapılmış olan bu kale savunma hattını oluşturuyordu. Günümüze kadar birkaç defa onarımdan geçmiş olsa da dönemin izlerini hala taşımakta. Zor dönemler için erzak saklama amacı ile kale içerisine bir de dehliz yapılmış. Kalenin içini gezip detayları daha yakından görebilirsiniz.

Adıyaman Kastamonu uçak bileti fiyatları

Kastamonu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, SunExpress hava yolu şirketlerinin Kastamonu’ya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman’dan Kastamonu’ya ya da Kastamonu’dan Adıyaman’a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Kastamonu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’adiyaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adıyaman Havalimanı içinden de Adıyaman Kastamonu uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kastamonu-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adıyaman Kastamonu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.