Çok ucuz fiyatlar ile Adıyaman Kars uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ekip olarak sizlere seyahatiniz süresince faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler vermek istedik. Adıyaman’dan Kars’a günlük ortalama en az bir uçuş düzenlenmektedir. Uçuş eğer aktarma söz konusu ise minimum 5 saat 15 dakika sürmektedir.

[insert page=’karsda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adıyaman Kars uçak bileti al!

Adıyaman’dan Kars’a seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Kars uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Kars uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Kars’ta nerelere gidebiliriz?

Adıyaman Kars Uçak Bileti
Adıyaman Kars Uçak Bileti

Kars ilimiz, Türkiye’nin en doğusunda olması ile bilinmekle beraber pek çok müze, türbe ve tarihi yere sahiptir. Kars’a seyahatiniz sırasında tarihi ve doğal pek çok yeri ziyaret edebilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz. Gitmek isteyebileceğiniz ilk tarihi yerlerden birisi Ani Harabeleri olabilir. Bu harabeler toplamda 3 uygarlığın kalıntılarını oluşturmakta. Burası tarihi bir ören yeri olmakla beraber geçmişin izlerini taşımakta. Kars Müzesi’nde ise arkeoloji kazılarda çıkarılmış pek çok tarihi mirası görmek mümkündür.

İstanbul’da olduğu gibi Kars’ta da bir Beylerbeyi Sarayı bulunuyor. Burası 1579 yılında Lala Mustafa Paşa tarafından yaptırılmış bir yapı. Hükümet Konağı olarak da 1918 yılına kadar işlevini sürdürmüş. Ziyrateçilere kapıları açık olan bu yapıyı görmek isteyebilirsiniz. Ebul Hasan Harakani, Anadolu’nun Türkleşmesinde büyük rolü olan ermişlerden belki den bilinenidir. Kendisinin türbesi Kars’ta yer almakta. Dileyenler bu türbeyi ziyaret edebilir. Yine tarihi bir yapı olan Taş Köprü, Kale içi Mahallesi ile Sukapı Mahallesini ayırmakta. Yapısı itibarı ile ilgi çeken köprüyü görmenizi öneririz. Kış spor tutkunlarının durağı ise hiç şüphesiz Sarıkamış olacaktır. Kars’a 55 km mesafede bulunan kayak merkezinde keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Adıyaman Kars uçak bileti fiyatları

Kars seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman’dan Kars’a ya da Kars’tan Adıyaman’a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Kars uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’adiyaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adıyaman Havalimanı içinden de Adıyaman Kars uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adıyaman Kars uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlarla bulunabiliyor.