Adıyaman‘dan İstanbul’a seyahat etmek isteyenler Adıyaman İstanbul uçak bileti için TatilCity.NET’i tercih ediyor. TatilCity ekibi olarak ise sizlere seyahatiniz süresince faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler vermek istedik. Adıyaman’dan İstanbul’a günlük ortalama 2 uçuş düzenlenmektedir. Adıyaman’dan İstanbul’a uçuş süresi aktarma olmadan 1 saat 40 dakika, şayet aktarma söz konusu ise 3 saat 40 dakika sürmektedir.

[insert page=’istanbulda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adıyaman İstanbul uçak bileti al!

Adıyaman’dan İstanbul‘a seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman İstanbul uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman İstanbul uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, İstanbul’da nerelere gidebiliriz?

Adıyaman İstanbul Uçak Bileti
Adıyaman İstanbul Uçak Bileti

Tarihi, kültürü, gece hayatı ile Avrupa’nın öne çıkan şehirlerinden birisi olan İstanbul‘da gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Örneğin Topkapı Sarayı, hem yerli hem de yabancı turistleri kendisine çeken, Osmanlı tarihine ayna tutan bir yer olarak ilgi görüyor. Mimari yönden önemli bir eser olan Ayasofya Müzesi Dünyanın 8. Harikası olarak biliniyor. 1935’de müze haline getirilmiş olup ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılanıyor.

Bir diğer önemli tarihi yapı Sultanahmet Cami‘dir. I. Ahmet döneminde yaptırılmış olan cami turistler tarafından içerisindeki mavi işlemeler nedeniyle Mavi Cami olarak da anılıyor. İstanbul’u gece izlemenin keyfi bir başkadır. Şayet ışıklar içerisinde İstanbul manzarası görmek isterseniz İstanbul Boğazı’nı ziyaret edebilirsiniz. Haydarpaşa Garı Anadolu Yakasının öne çıkan tarihi yapılarından. Turistik eşya, halı, kilim gibi hemen her şeyi bulabileceğiniz Kapalı Çarşı ise geçmişin dokusunu üzerinde hala taşıyan yapılardan. Boğazın hemen yanında yer alan ve bir zamanlar Osmanlı’nın yönetim merkezi olan Dolmabahçe Sarayı‘nı da görmenizi öneririz. Tüm ihtişamı ile büyüleyen Süleymaniye Cami ise Kanuni Sultan Süleyman döneminde yaptırılmış önemli bir yapıdır.

Eğer İstanbul’da gece hayatı nerede akıyor derseniz cevap Beyoğlu olacaktır. Kafeler, barlar, restoranların bulunduğu ve eğlence hayatının kalbinin attığı Beyoğlu’nda keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca Beyoğlu’na gelmişken tarihi Galata Kulesi ziyaret etmek ve Cihangir sokaklarını gezmek isteyebilirsiniz. Heybeli, Burgaz, Kınalı ve Büyük Adaları görmek isterseniz ada turları mevcut. Yeşili ve maviyi bir arada görebileceğiniz adalarda tarihi yapılar da dikat çekiyor. Üsküdar’da bulunan Kız Kulesi ve İstanbul’u kuş bakışı izleyebileceğiniz Piyer Loti Tepesi’ni de listenize eklemeyi unutmayın.

Adıyaman İstanbul uçak bileti fiyatları

İstanbul seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin İstanbul seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman’dan İstanbul’a ya da İstanbul’dan Adıyaman’a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman İstanbul uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’adiyaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adıyaman İstanbul uçak bileti Adıyaman Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’sabiha-gokcen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Atatürk Havalimanı ile Sabiha Gökçen Havalimanı içinden İstanbul Adıyaman uçak bileti satın alınabilir.

[insert page=’ataturk-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adıyaman İstanbul uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.