Adıyaman’dan Çanakkale’ye seyahat etmek isteyen ve Adıyaman Çanakkale uçak bileti alanlar için TatilCity.NET işe yarayabilecek ufak bilgiler veriyor. Adıyaman’dan Çanakkale’ye günlük bir uçak seferi vardır. Uçuş süresi Adıyaman’dan Çanakkale’ye iki aktarma göz önüne alındığında 14 saat 55 dakika sürmektedir.

[insert page=’canakkalede-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adıyaman Çanakkale uçak bileti al!

Adıyaman’dan Çanakkale’ye seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Çanakkale uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Çanakkale uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Çanakkale’de nerelere gidebiliriz?

Adıyaman Çanakkale Uçak Bileti
Adıyaman Çanakkale Uçak Bileti

Türk tarihinin dönüm noktalarından birisine şahitlik etmiş ve büyük zafere adını yazdırmış olan ilimiz Çanakkale‘de görmek isteyebileceğiniz pek çok yer var. Bunlardan ilki elbette Çanakkale Şehitliği. Hayatını vatanı için vermiş olan şehitlerimiz adına yapılan bu anıtı mutlaka görmelisiniz. Çanakkale Savaşı’nda da kullanılan Nusret Mayın Gemisi’nin bir kopyasını görebileceğiniz Çanakkale Deniz Müzesi yine tarihe tanıklık edebileceğiniz ilgi çekici bir yer. M.Ö. 3000’lü yıllarda ilk yerleşimin yapıldığı düşünülen Truva Antik Kenti ise yerli yabancı tüm turistlerin ilgi odağı. Bir başka önemli tarihi antik kent ise Assos. İlin en yüksek ve en güzel manzarasına sahip bu yerde özellikle gün batımını izlemenizi öneririz.

Çanakkale Türküsünden aşina olduğunuz meşhur Aynalı Çarşı ilin turistik bir başka yeri. Hediyelik eşya alabileceğiniz bu yerin tarihi dokusunu da yakından görmüş olacaksınız. Türkiye’nin en büyük adası Gökçeada’nın muhteşem manzarası ile temiz hava ve doğanın tadını çıkartmak isteyebilirsiniz. Şirin evleri, dar sokakları ve muhteşem deniz manzarası ile Bozcaada ilin bir diğer önemli adası. Buraya da kadar gelmişken Gelibolu yarımadasında bulunan doğal ve tarihi yerleri de görmeden geçmemenizi öneririz. Tekke Koyu, Soğanlıdere Vadisi, Kilitbahir Kalesi, Anzak Koyu yarımadada mutlaka görülmesi gereken yerler.

Adıyaman Çanakkale uçak bileti fiyatları

Çanakkale seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bingöl seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman’dan Çanakkale’ye ya da Çanakkale’den Adıyaman’a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Çanakkale uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’adiyaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adıyaman Çanakkale uçak bileti Adıyaman Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’canakkale-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adıyaman Çanakkale uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.