Adıyaman’dan Ankara’ya seyahat etmek isteyen ve Adıyaman Ankara uçak bileti alanlar için TatilCity.NET işe yarayabilecek ufak bilgiler veriyor. Adıyaman’dan Ankara’ya günlük ortalama 2 uçak seferi vardır. Uçuş süresi Adıyaman’dan Ankara’ya 1 saat 10 dakika sürmektedir.

[insert page=’ankarada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adıyaman Ankara uçak bileti al!

Adıyaman’dan Ankara’ya seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Ankara uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Ankara uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Ankara’da nerelere gidebiliriz?

Adıyaman Ankara Uçak Bileti
Adıyaman Ankara Uçak Bileti

Ülkemizin başkenti olan Ankara derin tarihi geçmişi ile gezip görülmesi gereken pek çok yere sahip. Bunlardan ilki hiç şüphesiz Anıtkabir. Türkiye Cumhuriyet kurucusu Gazi Mustafa Kemal’in ebedi istirahatgahı olan bu tarihi yerde ayrıca Anıt Parkı ve müzesi de bulunmakta. Burada Atatürk’e dair şahsi eşyaları ile Kurtuluş Savaşı’ndan cumhuriyetin ilanına kadar pek çok ilgili eşya, mektup ve belgeler sergileniyor. Altındağ’da bulunan Ankara Kalesi ise şehrin yine tarihi simgelerinden birisi. 1073 tarihinde Türklerin eline geçen kale içerisinde şu an dinlenme yeri, restoran ve kafeler bulunuyor.

Ankara’da hemen herkesin buluşma noktası olan Kızılay Meydanı özellikle alışveriş yapmak isteyenler için ideal bir yer. Burada pek çok mağaza, restoran ve dinlenme alanı mevcut. Turgut Özal tarafından 1987 yılında ibadete açılan Kocatepe Camii ise tüm ihtişamı ile turistlerin ilgisini çekiyor. Altındağ’da Hamamönü mahallesinde ise usta şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un evini ziyaret edebilirsiniz. Ankara’da eğlence merkezi arayanlar için ise Harikalar Diyarı en uygun yer olacaktır. Avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük parklarından birisi olan bu yer 500 dönümlük yeşillik bir alanla çevrili.

Ankara Polatlı ilçesine 29 kilometre mesafede olan tarihi Gordion Antik Kenti zamanında Frigya’nın başkentiydi. Özellikle antik çağlara ilgisi olanlar mutlaka görmeli. 280.000 metre kare alanında büyüklükte olan Gençlik Parkı ise Ankara denilince akla gelen ilk parklardan. İnsanların hafta sonu kafa dinlemek yeşil doğa ile buluşmak için gittikleri bu parkı seveceksiniz. 125 metre yüksekliğe sahip olan ihtişamlı görüntüsü ile Atakule Ankara seyahatinizde uğramak isteyeceğiniz başka bir nokta. Ankara’yı gökyüzünden izlemek ve bu muhteşem manzaranın tadını çıkarmak isteyenler ıskalamamalı. Ayrıca Atakule içerisinde restoran ve kafeler de bulunuyor. Bir şeyler içerken Ankara manzarası izlemek isteyenler için en ideal yer.

Adıyaman Ankara uçak bileti fiyatları

Ankara seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adana’ya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman’dan Ankara’ya ya da Ankara’dan Adıyaman’a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Ankara uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’adiyaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adıyaman Ankara uçak bileti Adıyaman Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’esenboga-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adıyaman Ankara uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.