Adıyaman‘dan Adana’ya seyahat etmek isteyen ve Adıyaman Adana uçak bileti alanlar için TatilCity.NET işe yarayabilecek ufak bilgiler veriyor. Adıyaman’dan Adana’ya günlük ortalama 1 uçak seferi vardır. Uçuş süresi Adıyaman’dan Adana’ya aktarmasız 50 dakika eğer varsa aktarmalar da göz önüne alındığında 3 saat 20 dakika sürmektedir.

[insert page=’adanada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adıyaman Adana uçak bileti al!

Adıyaman’dan Adana’ya seyahat etmek ve en ucuz Adıyaman Adana uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adıyaman Adana uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Adana’da nerelere gidebiliriz?

Adıyaman Adana Uçak Bileti
Adıyaman Adana Uçak Bileti

Türkiye’nin en kalabalık 5. şehri olan Adana‘da gezip görülebilecek pek çok antik kent, müze, kale ve kilise bulunmakta. Asıl adı Ramazanoğulları Cami olan Ulu Cami, 1509 yılında Ramazanoğlu Halil Bey tarafından yaptırılmaya başlanmış olup tarihi açıdan oldukça önemli bir yapıdır. Şehrin simge yapılarından birisi olan Adana Kalesi ilk çağlarda yapılmış olup heybetli bir görüntüye sahiptir. Geçmişten günümüze gelen bir başka önemli yer ise Bakırcılar ve kazancılar çarşısı olarak da bilinen Kazancılar Çarşısı‘dır. Burada hediyelik olarak alabileceğiniz pek çok şey bulunuyor. Tıpkı İstanbul’daki Kapalı Çarşı gibi burası da Adana’nın en büyük tarihi çarşısı olma özelliğini taşıyor.

Seyhan ilçesi Ali Münif Yeğenağa caddesinde bulunan Büyük Saat Kulesi 32 metre uzunluğunda olup Türkiye’deki tüm tarihi saat kuleleri arasında en yüksek olanıdır. 1880’li yıllarda, Saint Paul adına yaptırılmış olan Bebekli Kilisesi, İtalyan Katolik kilise özelliğini taşımaktadır. Kilisenin tepesinde ise büyük Meryem Ana heykeli dikkatleri çeker. Taşköprü, diğer adıyla Saros Köprüsü 14 büyük kemeri ile 5 küçük tahliye kemeri bulunan 4. yüzyıldan günümüze kadar gelebilmiş bir yapıdır. Koca Köprü olarak da bilinen Varda Köprüsü 200 metre uzunluğunda ve 99 metre yüksekliği ile dikkat çeker. Çelik kafes taş örme tekniği ile yapılan köprüyü görmenizi tavsiye ederiz. 10 şelaleden oluşan Küp Şelaleleri ise Adana’nın Aladağ ilçesinden 37 kilometre uzaklıkta bir mesafede bulunuyor. Su sesleri ve doğanın huzur veren yeşilliği ile biraz dinlenmek isteyenlerin uğrak noktalarından.

Adıyaman Adana uçak bileti fiyatları

Adana seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adana’ya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Anadolu Jet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adıyaman’dan Adana’ya ya da Adana’dan Adıyaman’a gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adıyaman Adana uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’adiyaman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adıyaman Adana uçak bileti Adıyaman Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adıyaman Adana uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatla bulunabiliyor.