Adana’dan Van’a seyahat etmek isteyen ve Adana Van uçak bileti alanlar için TatilCity.NET işe yarayabilecek ufak bilgiler veriyor. Adana’dan Van’a günlük ortalama 5 uçak seferi vardır. Uçuş süresi Adana’dan Van’a 1 saat 20 dakika sürmektedir.

[insert page=’vanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adana Van uçak bileti al!

Adana’dan Van’a seyahat etmek ve en ucuz Adana Van uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adana Van uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Van’da nerelere gidebiliriz?

Adana Van Uçak Bileti
Adana Van Uçak Bileti

Tarihi açıdan pek çok önemli olaya sahne olmuş illerimizden Van‘da gezip görmek isteyeceğiniz pek çok yer bulunuyor. Bunlardan birincisi şehirle özdeşleşmiş olan Van Kalesi’dir. M.Ö. 885 yapıldığı düşünülen kalenin yanı sıra ayrıca şehirde yine tarihi açıdan önemli Hoşap Kalesive Çavuştepe Kalesi, Zernek Kalesi, Ayanis Kalesi de bulunuyor. Bilindiği gibi Türkiye’nin en büyük gölü olan Van Gölü bu ilimizde yer almakta. Van Gölü kendi ihtişamlı güzelliği bir yana çevresindeki doğal güzellikleri ile adeta bir bütünlük oluşturuyor. Van Gölü’nün yanı sıra yine bir başka doğal güzellik olan Erçek Gölü’nü de ziyaret edebilirsiniz.

Van şehri tarih boyunca pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmış, bu sebeple pek çok kültürü yansıtan bir il. Bu sebeple şehirde pek çok tarihi kilise ve camiye rastlamanız mümkün. Bunları sıralamak gerekirse; Kaya Çelebi Camii, Adır Kilisesi, Halime Hatun Kümbeti,  Hüsrev Paşa Camii, Galip Paşa Kümbeti, İkiz Kümbetler, Hasan Bey Kümbeti, Süleyman Bey Kümbeti görülmeye değer yapılar. Sağlık turizmi açısından öne çıkan Van’da suları ile şifa dağıttığı bilinen kaplıcalara da uğramak isteyebilirsiniz. Bu kaplıcalar; Başkale Kelegom Kaplıcası, Erciş Doğancı Kaplıcası, Başkale Dereiçi Kaplıcası ve Çatak Şeyh Cürüh Kaplıcası’dır.

Adana Van uçak bileti fiyatları

Van seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Van’a seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adana’dan Van’a ya da Van’dan Adana’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adana Van uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Van uçak bileti Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’van-ferit-melen-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Van uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.