Adana’dan Trabzon’a seyahat etmek isteyen ve Adana Trabzon uçak bileti alanlar için TatilCity.NET işe yarayabilecek ufak bilgiler veriyor. Adana’dan Trabzon’a günlük ortalama 7 uçak seferi vardır. Uçuş süresi Adana’dan Trabzon’a 1 saat 10 dakika sürmektedir.

[insert page=’trabzonda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adana Trabzon uçak bileti al!

Adana’dan Trabzon’a seyahat etmek ve en ucuz Adana Trabzon uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adana Trabzon uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Trabzon’da nerelere gidebiliriz?

Adana Trabzon Uçak Bileti
Adana Trabzon Uçak Bileti

Doğu Karadeniz bölümünde bulunan Trabzon, Karadeniz denilince akla ilk gelen illerimizden birisi. Tarihi ve doğal güzellikleri ile ziyaretçilerini kendisine hayran bırakan ilde gezilip görülmesi gereken pek çok yer var. Bunlardan birisi Trabzon’u kuş baışı görebileceğiniz tarihi Trabzon Kalesi’dir. Osmanlı miraslarından birisi olan kale günümüze kadar sağlam bir şekilde gelmeyi başarmıştır. Trabzon’un ve hatta ülkemizin en önemli tarihi miraslarından birisi olan Sümela Manastırı ise turistlerin en çok ilgi gösterdiği yerlerin başında geliyor. İlk Hristiyan kavimler tarafından yapılmış olan manastır, mimarisi ve içerisindeki freskler ile ayrıca ilgi çekiyor.

1200’lü yıllarda inşa edilmiş olan bir başka tarihi değer Trabzon Ayasofya Müzesi zamanında zulümden kaçan hristiyanların sığınma yeriydi.  Şu anda müze olarak insanlara kapılarını açıyor. Dik yamaçları ve yemyeşil atmosferi ile Altındere Vadisi her ne kadar zor yolları olsa da mutlaka keşfedilmesi gereken yerlerden. Göl turizmi açısından en önemli göllerden birisi olan UzunGöl doğa yürüyüşü ve yamaç paraşütü için en elverişli yerlerden. Ayrıca burada ATV ya da jip safari turları da yapılmakta.

Adana Trabzon uçak bileti fiyatları

Trabzon seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Trabzon’a seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adana’dan Trabzon’a ya da Trabzon’dan Adana’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adana Trabzon uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Trabzon uçak bileti Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’trabzon-havalimani-ulasim’ display=’title’]

Adana Trabzon uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.