Adana’dan Siirt’e seyahat etmek isteyen ve Adana Siirt uçak bileti alanlar için TatilCity.NET işe yarayabilecek ufak bilgiler veriyor. Adana’dan Siirt’e günlük ortalama 3 uçak seferi vardır. Uçuş süresi Adana’dan Siirt’e aktarmalar da göz önüne alındığında 3 saat 5 dakika sürmektedir.

[insert page=’siirtde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adana Siirt uçak bileti al!

Adana’dan Siirt’e seyahat etmek ve en ucuz Adana Siirt uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adana Siirt uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Siirt’de nerelere gidebiliriz?

Adana Siirt Uçak Bileti
Adana Siirt Uçak Bileti

Güney Doğu Anadolu Bölgesinin doğu kesiminde yer alan Siirt, köklü bir tarihe sahiptir. Öyle ki Anadolu’daki ilk yerleşim yerlerinden birisidir. Siirt’e seyahatinizde gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Bunlardan birisi Hükümet Caddesi üzerinde bulunan şehrin simgelerinden birisi olan Saat Kulesi’dir. 1905 yıllında Alaaddin Paşa tarafından yaptırılmış olan kule turistler tarafından ilgi görmektedir. Derzin Kalesi ise Siirt’in Baykan ilçesine bağlı Adakale köyündedir. Mimari açıdan Bizans stiline sahip olan kale şehrin tarihi değerlerinden birisidir.

Suyu ile solunum yolları, sinir ve kas yorgunluğu, romatizma gibi rahatsızlıklara şifa olduğu bilinen Sağlarca Kaplıcası Siirt il merkezine 15 km uzaklıkta yer alır. Büyük bir din ve İslam alimi olan Şeyhul Hazin Hazretleri Türbesi ise Siirt merkeze 7 km mesafededir. Osmanlı dönemine ait bir kale olan Finik Kalesi, su sarnıçları, kayalardan oyulmuş evler ve gizli su merdivenleri ile dikkat çeker.

Adana Siirt uçak bileti fiyatları

Siirt seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Siirt’e seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adana’dan Siirt’e ya da Siirt’den Adana’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adana Siirt uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Siirt uçak bileti Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’siirt-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Siirt uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.