Çok ucuz fiyatlarla Adana Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adana’dan Şanlıurfa’ya  günde en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 2 saat 40 dakikadır.

[insert page=’sanliurfa-da-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adana Şanlıurfa uçak bileti al!

Sizde Adana’dan Şanlıurfa’ya  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Adana Şanlıurfa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şanlıurfa’da nerelere gidebiliriz?

Adana Şanlıurfa Uçak Bileti
Adana Şanlıurfa Uçak Bileti

Türkiye’nin en kalabalık 9. şehri olarak bilinen Şanlıurfa hem inanç turizmi olarak hem de tarihi manada hem de ilk mimari yapıların ortaya çıkması manasında büyük ilgi görmektedir. Şanlıurfa’ya seyahatinizde gezip görebilmek isteyeceğiniz pek çok yer bulunuyor. Bunlardan ilki Dambak tepesinde bulunan Urfa Kalesi’dir. M.Ö 2000 yılında yapıldığı düşünülen kale şehrin simgelerindendir. İbrahim peygamberin ateşe atıldığında düştüğü yer olarak bilinen Balıklı Göl ise turistlerin en çok ilgi gösterdikleri yer. Tıpkı İstanbul, Edir ve Bursa’da olduğu gibi Şanlıurfa’da da tarihi bir kapalı çarşı mevcut. Günümüzde hala o tarihi yapısını korumayı başarmış tarihi miraslardan.

1969 yılında açılmış olan Şanlıurfa Müzesi’nde ise tarihi pek çok eser sergileniyor. Şanlıurfa’nın tarihinde bir yolculuğa çıkmak isteyenler için tavsiye edilir. Külah şelinde yapılmış kubbeleri ile Harran evleri dikkat çeken diğer yapılardan. Bölgenin çöl olması sebebiyle bu evler zamanında kerpiç ile yapılmıştır. Eski Roma evleri tipindeki yapıları ile dikat çeken antik kent Şuayb Şehri ise Harran’a 38 km mesafede bulunuyor. 2 bin 800 km uzunluğunda tüm ihtişamı ile dünyaca meşhur Fırat Nehri’ni de görebilirsiniz. Bir çok uygarlık için hayati bir öneme sahip olmuş olan nehir Anadolu’dan başlayarak Suriye ve Irak’tan geçiyor.

Adana Şanlıurfa uçak bileti fiyatları

Şanlıurfa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şanlıurfa’ya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adana’dan Şanlıurfa’ya ya da Şanlıurfa’dan Adana’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adana Şanlıurfa uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Şanlıurfa uçak bileti Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’sanliurfa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Şanlıurfa uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.