Çok ucuz fiyatlarla  Adana Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adana’dan Samsun’a her gün en az 10 uçak seferi vardır. Uçuş süresi ise aktarmalar dahil 3 saat 50 dakikadır.

[insert page=’samsunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adana Samsun uçak bileti al!

Adana’dan Samsun’a seyahat etmek ve en ucuz Adana Samsun uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adana Samsun uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Adana Samsun Uçak Bileti
Adana Samsun Uçak Bileti

Karadeniz bölgesinin en gelişmiş şehirlerinden birisi olan Samsun, hem doğal hem de kültürel özellikleri ile turistlerin ilgisini çeken bir cazibe merkezi. Samsun’da görmek isteyebileceğiniz ilk yerlerden birisi kuşusuz Bandırma Vapuru. 19 Mayıs 1919 günü Samsun’a demir atan vapurun aslına uygun kopyası bir müzeye dönüştürülmüş durumda. Burada Atatürk’ün kişisel eşyaları ve kurmaylarının, mürettebatının bal mumu heykellerini görmek mümkün. Kızılırmak Deltası Samsun’un Bafra ilçesinde yer alıyor. Pek çok kuş ve bitki türüne ev sahipliği yapan delta Türkiye’nin en büyük deltalarından.

Amazon Köyü, Karadeniz bölgesinde yaşadığına inanılan savaşçı kadınların balmumu heykellerini görebileceğiniz bir yer. Amisos Tepesi iseS amsun’un en güzel manzarasına sahip. Tepede bulunan mezarlar Pontus Krallığına ait olduğu düşünülmekte ve 2008’den bu yana turist ziyaretlerine açık. Bafra’ya 13 km uzaklıkta yer alan Sürmeli Köyü ise Türkiye’deki tek ekolojik pazar alanına sahip. Burada ayrıca Yöresel Ot Yemekleri Festivali de düzenlenmekte.

Adana Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun’a seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adana’dan Samsun’a ya da Samsun’dan Adana’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adana Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Samsun uçak bileti Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’samsun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.