Ülkemizin en kalabalık altıncı  şehri olan Adana tarihsel ve kültürel değerleri ile yıl içinde yüz binler turist ağırlar. Kendine özgü mutfağı ile de dikkatleri üzerine çeken kent aynı zamanda doğal güzellikleri işe de adından bahsettirir. Şakirpaşa Havalimanı ilk olarak 1937 yılında sivil ve askeri uçuşlar için kullanıma açıldı. Adana Şakirpaşa Havalimanı Adana yolcularının yanı sıra aynı zamanda komşu illerden Mersin ve Osmaniye’nin de hava yolu taşımacılığı ile de yüksek bir kapasiteye ev sahipliği yapar. Web sitemizde yılın her dönemi ucuz Adana Şakirpaşa Havalimanı uçak bileti fırsatı yakalayabilirsiniz.

[insert page=’adana-otelleri-adana-ucak-bileti’ display=’content’]

Adana Şakirpaşa Havalimanı Uçak Bileti

TatilCity.NET üzerinden ucuz Adana Şakirpaşa Havalimanı uçak bileti alabilirsiniz. Ekonomik fiyatlar üzerinden uçak bileti fiyatları sizi bekliyor.

Mersin ve Osmaniye’den Adana’ya sadece birkaç saatlik yolculuk ile ulaşabilirsiniz. Havaalanı iç hatlar, dış hatlar ve kargo olmak üzere üç terminale sahiptir. Alan olarak ise 2 milyon 500 bin metrekareye yaklaşan bir büyüklüğü vardır. Adana Şakirpaşa Havalimanının şehir merkezine uzaklığı pek fazla olmadığından bu iki güzergah üzerinde taksi kullanabilirsiniz.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Uçak Bileti
Adana Şakirpaşa Havalimanı Uçak Bileti

Konforlu bir yapıya sahip havalimanında yolcuların; sağlık hizmetleri ve bankacılık hizmetlerinden yararlanmaları da mümkündür. Havalimanı uçuş yoğunluğuna göre 24 saat hizmet verir. Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda bir turizm danışma bürosu vardır. Buradan seyahat ile ilgili her türlü detayı öğrenebilirsiniz. Ayrıca Şakirpaşa Havaalanı’nda araç kiralama adına 8 farklı firma hizmet verir.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ulaşım

Adana gezilecek yerler bakımından oldukça geniş bir şehirdir. Atatürk Bilim ve Kültür Müzesi, Misis Mozaik Müzesi, Adana Arkeoloji Müzesi ve Etnografya Müzesi gibi şehrin tarihine ışık tutan aydınlatıcı ve bir o kadar merak uyandırıcı detaylara sahip mekanlar vardır. Tarihi ve kültürel turizmin dışında mevsim güzelliklerini değerlendirmek içinde kıyı şeridi oldukça cazibelidir.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Adana Şakirpaşa Havalimanı‘ndan şehir Merkezine, Yüreğir otogarına veya tren garına ulaşmak isteyenler rahatlıkla buralara ulaşım sağlayabilir. Havaalanının hemen dışında bekleyen otobüs, dolmuş ve taksiler 24 saat boyunca yolculara hizmet verir. Kısaca günün herhangi bir saatinde Adana Havaalanı’nda ulaşım gibi bir problem yaşanmaz.

Adana Şakirpaşa Havaalanı’ndan çevredeki il ve ilçelere de servisler vardır. Mersin, Tarsus, Ceyhan ve Osmaniye’ye gitmek isteyen yolcular HAVAŞ servislerini kullanarak istedikleri yere rahatlıkla ulaşabilir. Aynı zamanda havaalanının büyük bir ulaşım potansiyelini taşıyan HAVAŞ servisleri uçakların iniş ve kalkış saatlerine göre ayarlandığından ulaşımı rahatlatır.

Ucuz Bursa Yenişehir Havalimanı uçak bileti bulabiliriz..

TatilCity.NET’de Adana Şakirpaşa Havalimanı uçak bileti de aranmaktadır. Bursa’dan Adana’ya uçmak isteyen yolcular web sitemiz üzerinden ucuz Adana Şakirpaşa Havalimanı uçak bileti bulabilir.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Konumu

[insert page=’adanada-yapilacak-seyler’ display=’content’]