Çok ucuz fiyatlarla Adana Ordu uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adana’da Ordu’ya haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 15 dakikadır.

[insert page=’orduda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adana Ordu uçak bileti al!

Sizde Adana‘dan Ordu’ya  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Adana Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu’da nerelere gidebiliriz?

Adana Ordu Uçak Bileti
Adana Ordu Uçak Bileti

Ordu, Karadeniz’in tüm doğal ihtişamını bir arada buluşturan illerimizden. Ordu‘da doğa ile baş başa kalabileceğiniz içinizi ferahlatacak pek çok yer var. Örneğin Ulugöl Tabiat Parkı, yeşillikler içerisinde gezebileceğiniz ve Karadeniz’in kendine has dokusunu keşfedebileceğiniz bir yer. Bir başka doğal yer olan Gaga Gölü, fındık bahçelerinin arasında yer alıyor. Derinliği ortalama 10 metre olan gölün çevresinde pek çok bitki ve canlı mevcut. Martı ve karabatak kuşlarına sıklıkla rastlanan Hoynat Adası, Hoynat Tüneli’nin hemen yanında.

Ulubey ilçesinde bulunan Ohtamış Şelalesi Karadeniz’in en büyük şelalesi olmakla beraber pek çok turistin uğrak noktasıdır. Kapılı Cıngırt Şelalesi ise Ordu’nun bir başka önemli doğal güzelliği. Şelalenin bulunduğu alanda Tirfil Tepesi, Çayır Çeşme, Çayır Cami gibi önemli yerler bulunuyor. Piknik yapmak, dinlenmek ya da adrenalin dolu yamaç paraşütü yapmak isteyenler için ise Perşembe Yaylası ideal bir yer.

Adana Ordu uçak bileti fiyatları

Ordu seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Ordu’ya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adana’dan Ordu’ya ya da Ordu’dan Adana’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adana Ordu uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Ordu uçak bileti Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Ordu uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.