Çok ucuz fiyatlarla Adana Malatya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adana’dan Malatya’ya pek her gün uçuş yoktur. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 50 dakikadır.

[insert page=’malatyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adana Malatya uçak bileti al!

Sizler için hazırladığımız en hesaplı Adana Malatya uçak biletleri TatilCity.NET üzerinde satışa sunuldu. En uygun ve  ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City…

Peki, Malatya‘da nerelere gidebiliriz?

İzmir - Malatya Uçak Bileti
Adana Malatya Uçak Bileti

Malatya seyahatine çıkacaklar için gidebilecekleri yerler hakkında notlar düştük. Örnek vermek gerekirse Türkiye’deki en büyük höyüklerden birisi olan Aslantepe Höyüğü’dür ve Malatya bulunur. Yapılan kazı çalışmalarında MÖ 3.600-3.500 yıllarına ait pek çok tarihi eser bulunur.

Adana Malatya uçak bileti çok ucuz fiyatlarla…

Mesire yeri denildiğinde Malatya’nın en meşhuru Orduzu Pınarbaşı‘dır ve doğal bir dokuya sahiptir. Daskuza eski adı ile Arapgir ilçesinde ise 1694’de yapılmış Cafer Paşa Camii, Harap Pazar Harabeleri ve Yeni Camii büyük ilgi çeker. Bunlar haricinde İspendere İçme Suları, Eski Malatya Şehir Surları, Sürgü Takaz ve Arkeoloji Müzesi dikkat çeken yerler olarak öne çıkmakta ve turistlerin ilgi odağıdır.

Adana Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal uçak bileti, Onur Air uçak bileti, Türk Hava Yolları uçak bileti, Pegasus uçak bileti AnadoluJet uçak bileti satıyoruz. Bütün hava yolu şirketlerinin Malatya’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Adana Malatya Uçak Bileti alanlar için transfer bilgileri

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Malatya Uçak Bileti alanlar için Malatya Erhaç Havalimanı transfer bilgileri

[insert page=’malatya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Malatya Uçak Bileti web sitemizde çok ucuz.