Çok ucuz fiyatlarla Adana Kocaeli uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adana’dan Kocaeli’ne en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5  saat 30 dakikadır.

[insert page=’kocaelide-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adana Kocaeli uçak bileti al!

Sizde Adana‘dan Kocaeli’ne gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Adana Kocaeli uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kocaeli’nde nerelere gidebiliriz?

Adana Kocaeli Uçak Bileti
Adana Kocaeli Uçak Bileti

Kocaeli doğa ve tarihi güzelliği içinde barındıran nadir büyükşehirlerden biridir. 1994 yılında Milli park olarak koruma altına alınan Ballıkayalar Tabiat Parkı doğa düşkünleri için aranılan tüm aktiviteleri içinde barındıran bir ortam sunuyor. İster kayalara tırmanabilir, isterseniz kahvaltı sonrasında yeşilliklerin arasında güzel bir yürüyüş yapabilirsiniz. Kuzu Yaylası Milli Parkı da mutlaka görmeniz gereken yerler arasında.  Sapanca Gölü kıyısında yer alan Maşukiye gölü ise dört mevsim güzelliği ile insanı büyülüyor. Deniz ve sörf tatili sevenler için biçilmiş kaftan olan Kerpe ve pembe kayaları ile bilinen Kefken oldukça güzel doğal mirasların arasında yer alıyor. Kartepe Kayak Merkezi ise özellikle kış tatili sevenler için görülmesi gereken bir yer.
Bizans tarafından yapılan Eskihisar Kalesi görülmeye değer bir tarihe sahiptir. Aynı zamanda Eskihisar Kalesinin yakınında bulunan Osman Hamdi Bey Müzesi de sanata ilgi duyanlar için ziyaret edilmesi gereken yerler arasındadır. Osmanlı’dan kalma değerli yapılar arasında yer alan bir başka nokta ise Sultan Abdülaziz döneminde inşa edilen Kasr-ı Hümayun Sarayı’dır. Bu saray aynı zamanda İstanbul dışında yapılan ilk saray olma özelliğini taşır.

Adana Kocaeli uçak bileti fiyatları

Kocaeli seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kocaeli’ne seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Adana Kocaeli uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alınabiliyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de Adana Kocaeli uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’cengiz-topel-havalimani’ display=’title’]

Adana Kocaeli uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.