Çok ucuz fiyatlarla Adana Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adana’dan Kayseri’ye direk ve aktarmalı uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak 50 dakikadır.

[insert page=’kayseride-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adana Kayseri uçak bileti al!

Sizler için hazırladığımız en hesaplı Adana Kayseri uçak biletlerini TatilCity.NET üzerinden inceleyebilirsiniz. En uygun en hesaplı ucuz uçak bileti için doğru adres Tatil City…

Kayseri’de nerelere gidebiliriz?

İzmir - Kayseri Uçak Bileti
Adana – Kayseri Uçak Bileti

Çeşitli ulusların tarih boyunca kalesi olmuş, Anadolu’nun ilk isimlerine ev sahipliği yapmış olan Kayseri’de görmek isteyeceğiniz pek çok yer mevcut. Meşhur Saat Kulesi bunlardan birisidir.  1906 yılında Sultan II. Abdülhamit’in emriyle  yaptırılmıştır. Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nda görülebilir. Ülkemizin en önemli kalelerinden birisi olan Kayseri Kalesi ise Roma İmparatoru III. Gordian zamnında yapıldığı düşünülüyor. Şehir, Hititlere kadar dayanmakta olup şehrin köklerini Kayseri Müzesi’nde görmek mümkün.

Erciyes Dağı ise Türkiye’nin en iyi pistlerinden birine sahiptir. Ayrıca beraber kış turizmi için oldukça hareketli ve güzel bir yerdir. Gesi ise doğal doku ve tarihe sahiptir.  Kayseri’ye 18 km mesafede yer alır.  Kapalı Çarşı, Osmanlılar zamanında yapılmıştır. Oldukça zengin bir yapıya sahiptir. Kayseri’ye yukarıdan bakmak ve şahane bir manzara izlemek için Hisarcık Erciyes Teleski ise sizleri memnun edecek.

Adana Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri’ye seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri’ye uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Şakirpaşa Havalimanı içinden de Adana Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’kayseri-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Kayseri uçak bileti web sitemizde çok ucuz!