Çok ucuz fiyatlarla Adana Kars uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. TatilCity.NET Adana Kars uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. Adana’dan Kars’a direk uçuş yoktur. Uçuş süresi ise 1 saat 30 dakikadır.

[insert page=’karsda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adana Kars uçak bileti al!

En hesaplı, en ucuz Adana Kars uçak bileti de web sitemizde.. En uygun ve ucuz uçak biletleri için doğru yerdesiniz..

Kars’da nerelere gidebiliriz?

İzmir - Kars Uçak Bileti
Adana – Kars Uçak Bileti

Kars, Türkiye’nin en doğusunda yer alan ilimizdir. Müzeleri, türbeleri ve tarihi yerlerin yanı sıra, Kuyucuk Kuş Cenneti gibi doğal yerler ilgi çeker. Tarihi mekanları ve geniş caddeleri ile dikkat çeken Kars şehrinde oldukça iyi zaman geçirebilirsiniz.

3 milletin uygarlığına sahne olmuş Ani Harabeleri, tarihi bir ören yeri olarak bilinir. Şehir, İpek yolu üzerindedir. Bu sebeple Ani Harebeleri ve ören yerleri Kars Müzesi’nde dikkat çeken unsurlar. 1579 yılında Lala Mustafa Paşa tarafından Beylerbeyi Sarayı yaptırılmıştır. 1918 yılına kadar ise Hükümet Konağı olarak da kullanılmış.

Ebul Hasan Harakani, Anadolu’nun Türkleşmesi için gelen ermişlerindendir ve türbesi de bu şehrimizdedir. Meşhur Taş Köprü, Kale içi Mahallesi ile Sukapı Mahallesini ayıran yerde bulunur. Son yılların popüler kayak merkezlerinden biri  Sarıkamış Kars’a 55 km mesafede yer alır.

Adana Kars uçak bileti fiyatları

Kars’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kars’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Adana Kars uçak bileti de sitemizden kolaylıkla alınabiliyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de Adana Kars uçak bileti sarın alınabiliyor.

[insert page=’kars-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Kars uçak bileti web sitemizde çok ucuz..