TatilCity.NET Adana İzmir uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. Adana’dan İzmir’e her gün minimum 2 maksimum 5 uçuş yapılmaktadır. Adana’dan İzmir’e uçuş süresi yaklaşık 1 saat 20 dakikadır.

[insert page=’izmirde-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adana İzmir uçak bileti al!

En hesaplı ve ucuz Adana İzmir uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, istediği gün ve saate biletini alıyor. Sizler için hazırladığımız Adana İzmir uçak bileti fiyatlarını sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz

Peki, İzmir’de nerelere gidebiliriz?

Adana İzmir Uçak Bileti
Adana İzmir Uçak Bileti

Türkiye’nin en güzle şehirlerinden birisi olan ve Ege Bölgesi denilince akla ilk gelen İzmir’de hem tarihi, hem doğal hem de kültürel manada gezilip görülecek pek çok yer mevcuttur. Örneğin Kordon Boyu, İzmir denilince akla ilk gelen yerdir. Yürüyüş yolu, kafe ve restoranları ile harika vait geçirebileceğiniz bir yer. İzmir’e gelip de Konak Meydanı’na gitmemek olmaz. İzmir’in simgesi olan tarihi saat kulesi meydanın tam ortasındadır ve turistlerin büyük ilgisini çekmektedir.

Tarihi Asansör, İzmir’e tepeden bir bakış atmak, çevreyi daha iyi görme isteyenler için yerinde bir tercih olacaktır. Vapur sefası ile Karşıyaka keyfi de İzmir’de bir başkadır. Alsancak ise İzmir’in kalbi gibidir. Mağaza, kafe ve restoranları ile İzmir’in gece hayatını tatmak isteyenler için birebir.

Şehrin tarihi dokusunu keşfetmek isteyenler için ise Selçuk‘da Efes Harabeleri en doğru tercih olacaktır. Efes’in antik kent ve tiyatrosu binlerce yıl öncesine dayanıyor. Ayrıca müzeye girebilir bu tarihi yolculuğa şahit olabilirsiniz. Şirince ise dünyaca ünlü bir köydür. Esi Rum evlerinin pansiyon olarak kullanıldığı bu şirin yerde hoşça vakit geçirebilirsiniz. Turistik bir yer olan Çeşme de limanı ve çarşısı ile güzide tatil yerlerindendir.

Adana İzmir uçak bileti fiyatları

İzmir’e seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin İzmir’e uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergahta uygun bulunabiliyor.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Adana’dan İzmir’e ya da İzmir’den Adana’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik İzmir uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim-2′ display=’content’]

Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de Adana İzmir uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’izmir-adnan-menderes-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Dip Not : Adana İzmir uçak bileti web sitemizde çok ucuz.