Çok ucuz fiyatlar ile Adana Iğdır uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Adana‘dan Iğdır’a her gün ortalama 6 uçuş vardır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak aktarma dahilinde 5 saat 10 dakika sürmektedir.

[insert page=’igdirda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adana Iğdır uçak bileti al!

En hesaplı, en ekonomik Adana Iğdır uçak bileti bulabilirsiniz. En uygun uçak bileti fiyatları için aramanızı hemen şimdi yapın!

Peki, Iğdır’da nerelere gidebiliriz?

Adana Iğdır Uçak Bileti
Adana Iğdır Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgemizde bulunan Iğdır ilimiz hem tarihi hem kültürel anlamda pek çok önemli yapıta ev sahipliği yapıyor. Bunlardan birisi Ermeniler tarafından katledilen şehitlerimizi anmak maksadıyla 1997 senesinde yapılan Şehit Türkler Anıt ve Müzesi’dir. 43,5 metre yüksekliği bulunan anıt ülkemizin en yüksek anıtıdır. Burada ayrıca bir müze bulunmaktadır. Bu müzede katliam fotoğrafları ile pek çok sayıda kitap bulunmakta. Iğdır ilinin sembolü olan Leylek Heykeli ise şehrin hemen girişinde görülebilir. Ülkeminizin yüz yıllık tuz ihtiyacının karşılanabileceği Tuz Mağaraları görenleri hayrete düşürmekte. Solunum hastalarının da şifa bulduğu bu yeri görmenizi öneririz.

Tuzluca ilçe merkezine 10 km mesafede bulunan Köroğlu Kalesi, vakti zamanında Köroğlu’nun düşmanları gözetlemek için kullandığı bir kaleymiş. Şehrin bir önemli bölgesi de meteor çukurunun düştüğü yerdir. Kocaman bir deliğin oluştuğu yer 1982 yılında bir meteorun çarpması sonucu meydana gelmiş. Meteor çarpması neticesinde oluşan dünyadaki en büyük ikinci çukur niteliğinde. Hacı İbrahim Gökdek adına yaptırılan Gödekli Kümbeti içerisinde ise farklı üç mezar yer alıyor. Bu kümbet ise Aralık ilçesine 15 km mesafede.

Adana Iğdır uçak bileti fiyatları

Iğdır’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Iğdır’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu uçuş için AnadoluJet uçak bileti bu güzergahta tercihlerinizden biri olabilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Adana’dan Iğdır’a ya da Iğdır’dan Adana’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Adana Iğdır uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de Adana Iğdır uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’igdir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Iğdır uçak bileti web sitemizde çok ucuz!