Çok ucuz fiyatlarla Adana Giresun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adana’dan Giresun’a haftada en az dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 15 dakikadır.

[insert page=’giresunda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adana Giresun uçak bileti al!

Sizde Adana‘dan Giresun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Adana Giresun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Giresun’da nerelere gidebiliriz?

Adana Giresun Uçak Bileti
Adana Giresun Uçak Bileti

Yaylaları, tarihi mekanları ve elbette fındığı ile meşhur Karadeniz’in güzide şehirlerinden Giresun‘da zişyaret etmek, görmek isteyebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Bunlardan birisi Rumlardan kalan tarihi Giresun Kalesi. Kale, geçmişin izlerini taşımakla beraber eşsiz bir Giresun manzarası da sunuyor. Denize yakın şirin bir sahil kasabası olan Tirebolu ise Karadeniz’in en ünlü yerlerinden. Tarihi sokaklarını gezmek ve buradaki dükkanlardan hediyelik eşya almak isteyebilirsiniz. Ayrıca Tirebolu’da bulunan eşsiz bir manzaraya sahip olan Tirebolu Kalesi’ni de ziyaret etmeyi unutmayın.

Giresun’un tarihini daha yakından öğrenmek ve çevredeki arkeolojik kazılardan çıkarılan eserleri görmek isterseniz Giresun Müzesi‘ne uğrayabilirsiniz. Yaz aylarında denize girip serinlemek için en ideal yer ise şüphesiz Giresun Plajı. Bu plajın dışında ayrıca denize girebileceğiniz Emniyet Plajı, Tabya Plajı ve Tirebolu Plajı da bulunmakta.

 

Adana Giresun uçak bileti fiyatları

Giresun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Giresun’a seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adana’dan Giresun’a ya da Giresun’dan Adana’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adana Giresun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Giresun uçak bileti Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’ordu-giresun-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Giresun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.