Adana Erzurum uçak bileti satın alanlara bilgi verelim.  Adana‘dan Erzurum’a aktarmalı uçuş yapılmaktadır.  Uçuş süresi ise aktarma ile beraber en az 2 saat 30 dakikadır.

[insert page=’erzurumda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adana Erzurum uçak bileti al!

Hey, Adana Erzurum uçak bileti almak isteyenler! Servis bedeli TatilCity.NET’te çok düşük. Adana Erzurum uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz.

Peki, Erzurum’da nerelere gidilebilir?

İstanbul Erzurum Uçak Bileti
Adana Erzurum Uçak Bileti

Kayakçılar ve tarihi mekan gezmeyi sevenler için Doğu Anadolu’nun pek çok şehri mevcut. Ancak güzide şehirlerinden Erzurum çok daha fazlasını vaat ediyor. Taşları kırmızı tuğladan yapılmış olan Erzurum Saat Kulesi tarihi değeri ile öne çıkan ve turistlerin en çok ilgi gösterdiği yerlerin başında geliyor. Üç Kümbetler’in 12. yüzyılın sonlarında veya 13.yüzyılın başlarında yapıldığı düşünülmekle beraber Emir Saltuk’a ait olduğu tahmin ediliyor. Tortum Şelalesi ise dünyanın en yüksek üçüncü şelalesidir. Muhteşem bir görüntü oluşturmakla beraber şelalenin aktığı yerde piknik alanları olup dileyenler bu alanlarda piknik yapıyor.

1179 yılında Saltuklu Emiri Nasreddin Aslan Mehmet tarafından yaptırılmış olan Ulu Cami, Erzurum’un eski camisidir. Ayrıca, Palandöken Kayak Merkezinde dünyanın en uzun ve dik kayak pistleri bulunuyor. Erzurum Yakutiye Medresesi ise şehrin işlek alanındadır. Bu medrese 1310 yılında Yakut Gazani tarafından yaptırılmış olup şehrin ilgi odaklarından birisidir. Peri Bacaları’na benzer bir yapı Erzurum’da da bulunuyor. Bu doğal yapının adı Narman Peribacaları olarak geçiyor.

Adana Erzurum uçak bileti fiyatları

Erzurum’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Erzurum’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu güzergah için THY uçak bileti tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Adana’dan Erzurum’a ya da Erzurum’dan Adana’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Adana Erzurum uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınıyor.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Şakirpaşa Havalimanı içinden de Adana Erzurum uçak bileti satın alınabilir.

[insert page=’erzurum-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Erzurum uçak bileti satın almak isteyenler fiyatlarımızı görmeden karar vermesin.