Çok hesaplı ve ucuz Adana Bursa uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, istediği gün ve saate uçak biletini satın alıyor. Sizler için hazırladığımız Adana Bursa uçak bileti fiyatları web sitemiz üzerinden incelenebilir.

[insert page=’bursada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adana Bursa uçak bileti al!

TatilCity.NET Adana Bursa uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. Adana’dan Bursa’ya her gün uçuş yoktur. Adana’dan Bursa’ya uçuş süresi ise yaklaşık olarak 1 saat 10 dakika sürer.

Peki, Bursa’da nerelere gidebiliriz?

Adana Bursa Uçak Bileti
Adana Bursa Uçak Bileti

Türkiye’nin en büyük illerinden birisi olan Bursa‘da gezip görebileceğiniz pek çok yer, yapabileceğiniz pek çok şey var. Örnek vermek gerekirse kayakçıların en sık uğrak noktalarından birisi olan Uludağ kış turizmi için en ideal yerlerden birisi. Uludağ ihtişamlı beyaz görüntüsü ile ayrıca ziyaretçilerini kendisine hayran bırakmakta. İstenirse Uludağ’da konaklama imkanı da vardır. Bursa Kapalı Çarşı, İstanbul’dan sonraki en büyük Kapalı Çarşı’dır. El yapımı ürünler, incik boncuk çeşitleri ile ilginizi çekebilecek yerlerden.

Meşhur Trilye sahil kasabası ise kendine has şirin evleri ile ilgi çeker. Suyundan faydalanılabilecek Oylat Kaplıcalarında ayrıca manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Bursa’nın meşhur ilçelerinden İznik’te ise çini ve seramik çeşitlerini görebilirsiniz. Kurtuluş Savaşı sonrası ateşkes imzalanan yer Mudanya’da müze olarak halkın ziyaretine açıktır. Dileyenler bu tarihe tanıklık edebilirler. II. Selim döneminde inşa edilen Geruş Sinagogu ilgi çeken bir başka tarihi yapıdır. Dikdörtgen planlı şehrin en ünlü camisi Ulu Cami ise I. Selim tarafından yaptırılmıştır.

Adana Bursa uçak bileti fiyatları

Bursa’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Bursa’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Bu güergah için Onur Air uçak bileti tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Adana’dan Bursa’ya ya da Bursa’dan Adana’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan pahalı olana doğru sıralanır. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun ve en ekonomik Adana Bursa uçak bileti sitemizden kolaylıkla alınır.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de Adana Bursa uçak bileti satın alınabiliyor.

[insert page=’bursa-yenisehir-havalimani-ulasim’ display=’content’]

TatilCity.NET sizin için en ucuz Adana Bursa uçak bileti de bulur.