Çok ucuz fiyatlarla Adana Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Adana‘dan Batman’a seyahat etmek isteyenler  için TatilCity.NET bilgi veriyor. Adana’dan Batman‘a günlük ortalama 6 uçak seferi vardır. Uçuş süresi aktarmalar da göz önüne alındığında 5 saat sürmektedir.

[insert page=’batmanda-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adana Batman uçak bileti al!

Adana’dan Batman’a seyahat etmek ve en ucuz Adana Batman uçak bileti satın almak isteyenler TatilCity.Net’e girerek pratik bir şekilde uçak biletlerini alıyorlar. İstenen gün ve saate göre en ekonomik Adana Batman uçak bileti sitemizden temin edilebilir. Ucuz uçak bileti almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Adana Batman Uçak Bileti
Adana Batman Uçak Bileti

Türkiye’de farklı tarihi dokusu ile dikkatleri üzerine çeken Batman‘da gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer bulunuyor. Bunlardan birisi hiç şüphesiz Hasankeyf. Dicle nehri kıyısında yer alan Hasankeyf, insanlığın yerleşik hayata geçmesiyle birlikte mağaraların kullanımına başlanan ilk yerdir. Artuklu dönemi eserlerinden olan Malabadi Köprüsü ise Silvan ilçesinde bulunuyor. Buraya yolun uz düşerse mutlaka görmelisiniz. Sason ve Hazo beylerinin ortaklaşa mimarisi olarak bilinen Hızır Bey Cami, tarihi dokusunu günümüze kadar koruyabilmiş nadide yapılardan.

İbrahim Bey Cami bir diğer tarihi camidir ve şehrin en eski camilerindendir. Farklı yapı tarzı ile dikkat çeken cami zamanın mimari izlerini taşımakta. Süryanilerin ibadethanesi olan Mor Kiryakus Manastırı da turistler tarafından en çok ilgi gören yerlerin başında geliyor. Şehirde Yolgeçen Hanı olarak bilinen ve buradan geçip giden kervan ve yolcuların eskiden dinlendikleri yer olan önemli bir yapı da bulunuyor.

Adana Batman uçak bileti fiyatları

Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Batman’a seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Adana’dan Batman’a ya da Batman’dan Adana’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Adana Batman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Batman uçak bileti Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

[insert page=’batman-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.