TatilCity.NET Adana Antalya uçak bileti alanlar için ihtiyaç duyacakları minik bilgiler veriyor. Adana’dan Antalya’ya her gün en az 5 uçuş  uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi ise yaklaşık olarak Adana’dan Antalya’ya 1 saat 20 dakika sürmektedir.

[insert page=’antalyada-yapilacak-seyler’ display=’content’]

Adana Antalya uçak bileti al!

En hesaplı ve ucuz Adana Antalya uçak bileti almak isteyenler TatilCity.NET’e giriyor, istediği gün ve saate uçak biletini alıyor. Sizler için hazırladığımız Adana Antalya uçak bileti fiyatlarını sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Uçak bileti fiyatları çok ucuz. Ucuz bilet satın almak için en doğru adrestesiniz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Adana Antalya Uçak Bileti
Adana Antalya Uçak Bileti

Akdeniz Bölgesinde turistlerin en uğra noktası Antalya ili ve çevresidir. Pek çok tarihi ve doğal açık alanı olduğu gibi plajları ve otelleri ile de bir çekim merkezidir. Antalya denilince akla ilk olarak Kaleiçi gelmektedir. Marinası, kafe ve restoranları ile küçük büyü herkesin keyif alacağı bir yerdir. Roma Tiyatrolarının günümüzde sahnesi ile ulaşılabilen en önemli örneği Aspendos tiyatrosu da Antalya’dadır.

Tatil köyleri denilince akla ilk gelen ilçelerden birisi Kemer‘dir. Kemer, marinası ve gece eğlence hayatı ile dikkatleri çeker. Günümüzde Noel Baba’nın doğduğu ve yaşadığı yer olarak ilgi gören Demre’nin yapımına 5. Yüzyılda başlanmış. Ayrıca burada bir kilise de vardır. Bu kilise turistler tarafından oldukça ilgi görmektedir. Antik batıkları, amforaları, kanyon ve mağaraları ile Kaş, özellikle son yıllarda turistlerin gözde merkezlerinden biri oldu. Manavgat Şelalesi ise Antalya’nın turist çeken başka bir noktasıdır.

Adana Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya’ya seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya’ya uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergahta tercih edilebilir.

Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Adana’dan Antalya’ya ya da Antalya’dan Adana’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyatlı artana doğru sıralanıyor. Aktarmasız, tek yön gidiş ya da gidiş dönüş gibi seçeneklerle en uygun Adana Antalya uçak biletini sitemizden kolaylıkla alabilirsiniz.

[insert page=’adana-sakirpasa-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Adana Şakirpaşa Havalimanı içinden de Adana Antalya uçak bileti satın alınabilir.

[insert page=’ulasim-antalya-havalimani-ulasim’ display=’content’]

Dip Not : Ucuz Adana Antalya uçak bileti TatilCity.NET‘de.